hokuspokus-zory.pl

Co z czym laczyc – zdrowe jedzenie

Co z czym laczyc - zdrowe jedzenie Bądź czujny, gdy do obierania ziemniaków zabarwione na zielono, ponieważ jest to znak jej zarazić.

Gałka muszkatołowa

Popularna przyprawa ale kłopotliwe jeden jeśli nie są wykorzystywane prawidłowo. Gałka muszkatołowa jest halucynogenny. Zjedzenie pełnego gałkę muszkatołową może wysłać cię do psychotycznego podróży. Zaledwie 0,2 uncji gałki muszkatołowej mogą powodować drgawki, i 0,3 uncji – drgawki.czapki z nadrukiem

Wiśnie

Nie po prostu kocham wiśnie? Może się to zmienić po to czytasz. Nasiona Cherry może być śmiertelne. Doły / nasiona czereśni, moreli, brzoskwiń, śliwek i jabłek wszystkie zawierają kwas pruski, forma cyjanku; To prawda, że ??cyjanek, rzeczy widać wykorzystywanych do wykańczania ludzi się w filmach. Jeśli nasiona są ukąszony się, toksyna może uciec. Nie słychać wielu ludzi umierających po zjedzeniu nasion wiśnia, mimo wszystko to sprawia, że ??mądrzejszy kierunku owoców powinny chcesz ssać na kamieniu.

migdały

Nie ma mowy, nie migdały bycia potencjalnym mordercą? Obawiam się że tak. Migdały naturalnie zawierają cyjanek; Nieleczone migdały spożywane w dużych ilościach mogą mieć poważne konsekwencje. Ameryka wymaga migdałów musi być oczyszczona z wszelkich toksyn przed wyjazdem na sprzedaż. Cokolwiek nakrętka być ostrożnym, a ludzie z alergią orzecha powinien sprawdzić wszystkie opakowania żywności, aby uniknąć śmierci, która może być przypadek.

ackee

Ackee to jamajski owoce często wykorzystywane w daniach rodzimych. Niedojrzałe owoce są trujące. Jeśli spożywane na tym etapie może spowodować poważne problemy, ze względu na substancję chemiczną, która denerwuje poziom glukozy w organizmie. Ofiar śmiertelnych są znane.

Tuńczyk

O nie nie wychodzi z tuńczykiem i majonezem kanapki przez okno. O nie nie. Środki spożywcze wymienione tutaj są nadal spożywane, ale z ostrożnością, tak tuńczyka pozostaje w menu.
Artykuł napisany przez: