hokuspokus-zory.pl

Tunczyk – pomysly na ciekawe potrawy

Tunczyk - pomysly na ciekawe potrawy

Tuńczyk, podobnie jak inne rodzaje ryb często zawierają umiarkowanego do wysokiego poziomu rtęci, która może potencjalnie spowodować uszkodzenia mózgu, jeśli spożywane w dużych ilościach. Chociaż FDA nie w pełni wspierać dzieci i kobiet w ciąży jeść tuńczyka, reszta z nas powinna jeść rybę z umiarem. FDA sugeruje ograniczenie tuńczyka i wszystkich ryb, spożycie do 12 uncji w tygodniu; ale kwota, która może być toksyczny zależy od płci i masy ciała.

Rabarbar

To liści rabarbaru, które są niebezpieczne dla zdrowia człowieka, ponieważ zawierają kwas szczawiowy. ich jedzenia może powodować choroby i prowadzić do powstawania kamieni nerkowych. Chociaż trzeba by jeść co najmniej 11 funtów wagi rzeczy umierają z nim, pamiętaj bok choroba rzeczy powinny chcesz skubać więcej niż łodygi rabarbaru.

Orzechy nerkowca

Urushiol chemiczne znajdują się w trujący bluszcz jest również zawarty w surowych orzechów nerkowca. Nerkowce sprzedawane w supermarketach, stwierdzające raw na worki zostały poddane obróbce w celu usunięcia toksyn, więc nie panikuj. Jest to niebezpieczne, nakrętka, ale nie letalne jeśli parze toksyny.

Maniok

Jeśli kochasz smak potraw Ameryki Południowej Afryki, a następnie jego możliwości będziesz jadł warzywo zwane maniok, znany również jako yuca lub manioku. To warzywa korzeniowe bulwy wykorzystywane dużo w tych miejscach gotować z. Ten roślinny musi być gotowane, spożywane na surowo staje się mordercą. Nawet lekko gotowane nadal jest to wyrok śmierci. Aby uzyskać większy obraz niebezpieczeństwie jedzenia to RAW – około 40 mg cyjanku, znalezione w 2 kg świeżego korzenia manioku wagi magazynowe bielsko biała, może łatwo zabić byka.

Pod koniec dnia, jeśli myślisz o tym wszystkie pokarmy mogą zabić jeśli jesz za dużo tego. Otyłość jest poważnym problemem dzisiaj, więc rozsądne odżywianie jest droga naprzód i gwarancja cieszyć się życiem …nie zakończy go, jak nie przed czasem tak.

Chcesz plan utraty tłuszczu, który działa i pozwala jeść.

Artykuł napisany przez: http://iasfsfgsdg.szczytno.pl/